[elementor-template id="872"]

Ingrediënten

 1 verpakking Willicroft truffelsaus
 250 g rigatoni
 150 g oesterzwammen
 200 g kastanje champignons
 1 sjalot of kleine ui
 3 tenen knoflook
 een zakje veldsla
 1 eetlepel plantenboter (wajang bijvoorbeeld)

Aanwijzingen

1

Kook de rigatoni volgens de gebruiksaanwijzing op de verpakking. Bereid in de tussentijd de rest van het gerecht voor.

2

Snipper de sjalot en hak de knoflook fijn. Verhit de plantenboter in een koekenpan en fruit deze hier in aan. Snijd in de tussentijd de champignons in plakjes en scheur de oesterzwammen in reepjes. Voeg dit aan de pan toe als de ui en knoflook lekker geuren.

3

Bak de paddenstoelen goudbruin en breng op smaak met zwarte peper en zeezout. Verwarm de truffelsaus in een apart pannetje tot deze helemaal vloeibaar is en net niet kookt.

4

Giet de rigatoni af en doe terug in de pan. Schep de truffelsaus er doorheen en serveer de rigatoni in een mooie schaal met daar bovenop de gebakken paddenstoelen. Maak het geheel af met flink wat veldsla.

Rigatoni met truffelsaus van Willicroft

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *